Úvodní ustanovení

Vítáme Vás na webových stránkách Stomatologická Péče Lužec. Tyto podmínky určují pravidla pro používání webové stránky a jejích služeb. Používáním webové stránky souhlasíte s těmito podmínkami a zavazujete se je dodržovat. Webové stránky jsou určeny pro informování o stomatologických službách, které naše klinika nabízí. Poskytujeme informace o nejnovějších postupech v péči o zuby, prevenci zubního kazu a celkovém ústním zdraví. Je důležité, abyste si přečetli a porozuměli všem ustanovením uvedeným v Podmínkách užívání před použitím našich webových služeb.

Ochrana osobních údajů

Odpovědnost za ochranu osobních údajů naších uživatelů bereme velmi vážně. V souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů zpracováváme data s maximální opatrností a zaručujeme jejich bezpečné uchování. S údaji našich pacientů nakládáme eticky a transparentně, přičemž vždy dodržujeme nejvyšší standardy ochrany soukromí. Návštěvou našeho webu souhlasíte s tím, že tyto osobní údaje mohou být shromažďovány a použity pro zlepšení našich služeb.

Práva a povinnosti uživatelů

Uživatelé naší webové stránky mají právo dostat se k informacím o stomatologických službách, které poskytujeme, a to v rozsahu představeném na webových stránkách. Očekáváme také, že uživatelé budou dodržovat veškerá pravidla a omezení, která jsou na stránkách uvedena. Nepochopení či nerespektování podmínek může vést k omezení přístupu k webu nebo jeho částem.

Upravování a změna podmínek

Vyhrazeno je právo na změnu nebo aktualizaci Podmínek užívání kdykoliv a bez předchozího upozornění. Tato změna může zahrnovat úpravy, doplnění nebo odstranění částí těchto podmínek. Doporučujeme uživatelům, aby pravidelně kontrolovali tyto podmínky, aby byli informováni o jakýchkoliv změnách, které by mohly ovlivnit jejich používání webu.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů nebo potřeby získat další informace o poskytovaných službách, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu [email protected]. Své otázky můžete rovněž zaslat poštou na adresu Aleny Svobodové, Botanická 68a, 602 00 Brno, Česká republika. Jsme zde, abychom Vám poskytli všechny potřebné informace a podporu.